В Женеві дебютує «заряджена» версія купе McLaren 675LT Coupe

Компанія McLaren Automotive представить на Женевському автосалоні 2016 року нову, екстремальну версію купе McLaren 675LT Coupe. За власною інформацією видання Autogespot, новинка отримала робочу назву MSO HS, а її серійний випуск обмежиться всього 25 екземплярами.

Як повідомляють наші колеги, екстремальна версія купе McLaren 675LT Coupe — MSO HS (McLaren Special Operations і High Sport) в кінцевому рахунку буде називатися інакше. Швидше за все в назві автомобіля з’явиться позначення 688. Це говорить про те, що стоковий 3,8-літровий двигун V8 отримає деякі доопрацювання, і зможе генерувати 688 кінських сил.

Плюс до всього, інженери британської компанії зменшувати споряджену масу автомобіля, за рахунок ще більшого використання вуглецевого волокна. Також новинка отримає модифіковане заднє аеродинамічний крило, яке повинно забезпечити ще більше притискної сили.

Офіційні представники британської компанії McLaren Automotive, поки ніяк не коментують цю інформацію. Примітка! На фото — стандартне купе McLaren 675LT Coupe.