Британська компанія Arash Cars анонсувала 2080-сильний суперкар AF110 Hybrid

Автомобільна фірма з Британії Arash Cars презентувала 2080-сильний гіперкар під назвою «AF110 Hybrid». Передбачається, що світова публічна прем’єра пройде під час Міжнародного автомобільного салону в Женеві, пише uincar.ru.

Як вказують в компанії, їх гіперкару є чим похвалитися. Наприклад, під капотом автомобіля розташований 6,2-літрова компресійна «вісімка» з надр General Motor, що володіє силою 900 «коней». До складу силового агрегату також входить чотири електричні двигуни (295 кінських сил кожен) і кілька літій-іонних батарей. Сумарна віддача досягає 2080 «коней».

Розгін до «сотні» менш трьох секунд. Досягти двохсот і трьохсот кілометрів гіперкар здатний за вісім і 27 секунд, відповідно. Наскільки швидкий гіперкар в компанії точно сказати не можуть, але згідно з результатами останніх тестів, максимальна швидкість склала 325 кілометрів на годину. Дуже вражає.

Відзначається, що кожен окремо взятий електромотор працює в тандемі з двухдиапазонной коробкою. ДВС прекрасно поєднується як з секвентальною коробкою перемикання передчі, так і з шестиступінчастою «механікою».