Chevrolet Cruze отримає гібридну версію. Фото

Опубліковані перші шпигунські знімки нової модифікації популярного седана

Компанія General Motors готується вивести на ринок нову гібридну версію моделі Cruze. У мережі вже з’явилися перші зображення новинки, яку фотошпигунам вдалося зловити під час дорожніх випробувань в американському штаті Мічиган. Про це повідомляє Motor1.

Як можна переконатися по знімках, гібридний Chevrolet Cruze зовні практично повністю ідентичний версії RS, представленої в 2015 році. Однак не можна не відзначити, що окремі деталі кузова — передній і задній бампери, фари, задні ліхтарі, дзеркала і лючок бензобака приховані захисним камуфляжем. Не виключено, що гібридна версія «Круза» буде злегка відрізнятися від стандартної зовні.

Втім, набагато більший інтерес викликає силова установка гібрида. Офіційна інформація на дану тему поки що не розголошується, але за неофіційними даними Chevrolet Cruze отримає мінімум один електромотор, що харчується від літій-іонних батарей, який буде поєднуватися або з 1,5-літровим чотирициліндровим двигуном від Chevrolet Volt, або 1,8-літровою «четвіркою» від Chevrolet Malibu Hybrid.

Очікується, що прем’єра гібридного Chevrolet Cruze відбудеться вже найближчої весни, а продажі новинки почнуться вже наприкінці 2016 — початку 2017 року.