Електромобілі Tesla будуть паркуватися без водія за кермом

У 2018 році електромобіль Tesla можна буде викликати практично з будь-якого місця, навіть через всю країну.

Про це заявив генеральний директор компанії Елон Маск.

“Ви зможете викликати ваш автомобіль з будь-якої точки світу, наскільки він фізично може дістатися до вас”, – сказав Мак.

За його словами, Tesla вже представила оновлене бездротове з’єднання, яке дозволяє автомобілю без водія за кермом заїжджати на паркінг і залишати його.

Функція називається “Заклик” (Summon), і для Tesla фундаментальне значення має те, щоб зробити електромобілі автономними. Це зручно для пересування в дуже обмеженому просторі.

Як зазначається, при натисканні на відповідну кнопку машина здатна самостійно відкрити ворота гаража, в’їхати в нього і замкнути за собою ворота.

“Також по команді водія авто саме відкриє гараж, заведеться, поїде з нього і чекатиме власника на вулиці. Правда, поки воно здатне переміщатися в цьому режимі виключно по прямій”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, вже є автопілот, який дозволяє автомобілю триматися чітко позначених смугами руху ліній.

Автопілот працює за допомогою камер, радара, ультразвукових сенсорів і навігаційної карти, на якій він визначає положення автомобіля і прокладає маршрут, маневруючи в потоці машин.

Tesla працює над створенням зарядної руки, яка може підключити собі, коли ви поставили автомобіль у гараж, і вам не потрібно стежити за ним там, щоб переконатися, що він заряджається.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що електромобілі Tesla Model S отримають оновлення програмного забезпечення, яке дозволять водіям скористатися режимом автопілота.

Джерело