EPA хоче змусити Volkswagen виробляти електромобілі в США

Агентство з захисту навколишнього середовища США (EPA) направило в концерн Volkswagen пропозицію про те, що всі електромобілі концерну повинні будуть проводитися на місцевому заводі Volkswagen. Крім того, німецькій компанії запропоновано реалізувати проект зі створення інфраструктури для зарядки електроавтомобілів на території всіх штатів США. У разі, якщо в Volkswagen погодяться на пропозицію EPA, агентство готове знизити суму претензій, пов’язаних з «Дізельгейтом». Реакція концерну Volkswagen AG на дану пропозицію поки невідома.

Нагадаємо, що концерну Volkswagen загрожує штраф до 18 млрд доларів за використання шкідливого програмного забезпечення на автомобілях 2009-2015 років випуску — 500 тисяч з них оснащені 2-літровими турбодизелями, ще 81 тисяча — 3-літровими турбодизелями.

ЕPA встановила, що вредносное програмне забезпечення було встановлено на випущені з 2009-2015 роках VW Jetta і Jetta Sportwagen, VW Golf, VW Passat, VW Beetle, Audi A3 з 2-літровими турбодизелями. А також на VW Touareg, Audi Q7, A6 quattro, A7 quattro, A8, A8L, Q5 і Porsche Cayenne з 3-літровими турбодизелями.

За матеріалами: carexpo.ru