Перший електромобіль Opel вийде в 2017 році

Німецька компанія Opel, що входить до складу американського концерну General Motors, офіційно анонсувала появу на європейському ринку нового електрокара Ampera-e. Перелицьована версія повністю електричного автомобіля Chevrolet Bolt EV 2017 модельного року надійде в продаж в наступному році.

На превеликий жаль, офіційні представники німецького бренду не надали будь-яких даних про технічні специфікації електрокара Opel Ampera-e, але відзначили, «автомобіль буде мати більшу дальність ходу, ніж більшість електромобілів, і буде мати доступну стартову ціну».

opel-ampera-2

Очікується, що електрокар Opel Ampera-e зможе набирати першу сотню менш ніж за сім секунд, а його максимальна швидкість складе 146 км / ч. При повному заряді акумуляторної батареї автомобіль зможе долати близько 322 км. Загалом, чекаємо більш детальну інформацію про новинку.

Варто відзначити, електрокар Opel Ampera-e є «верхівкою айсберга» серед новинок німецької компанії. Раніше повідомлялося, що до кінця поточного десятиліття німецький бренд концерну General Motors планує вивести на ринок близько 29 нових транспортних засобів.