Porsche перетворюється, перетворюється … в Bentley!

Британський лакшери-бренд Bentley вирішив вплутатися в електричну гонку і випустить через кілька років на ринок машину без ДВС. Її «потрохами», швидше за все, займуться німецькі фахівці.

У 2015 році фірма Bentley продала по всьому світу трохи більше 10 тис. Машин — цілком непогано для лакшери-бренду, але керівництво VW Group вимагає від британців подвоєння цієї цифри до кінця десятиліття. Щоб виконати це завдання, в Крю планують істотно розширити модельну лінійку типажами, перш для марки нечуваними. Першим в цьому ряду став кросовер Bentayga, від якого ортодоксальних фанатів марки вивертає навиворіт, зате дилери вже набрали сотні замовлень від тих, для кого Range Rover і інші преміальні позашляховики недостатньо розкішні.

Електромобіль в свою чергу повинен допомогти марці Bentley сформувати правильний екологічно акцентований імідж. Рольф Фрехен, головний інженер Bentley, в інтерв’ю австралійському інтернет-ресурсу Drive повідомив, що в штабі компанії зараз повним ходом опрацьовують власну концепцію «лакшері-електрички», виходячи з поточних можливостей материнського концерну. Можливості ці, на жаль, невеликі, мільярди євро Фольксвагену доведеться спустити на ліквідацію наслідків екологічного скандалу, а тому електрокар Bentley, швидше за все, стане варіацією на тему німецького спорткара Porsche Mission E і навіть проводитися може не на туманною батьківщині, а в Цуффенхаузене, де Porsche будує спеціальний цех для виробництва електромобілів.

Коли саме народиться на світ перший електричний Bentley, зараз, швидше за все, не знає навіть Рольф Фрехен, але навряд чи це знаменна подія відбудеться раніше 2020 року, на який заплановано дебют серійної версії Porsche Mission E.

Ще одна незвичайна новинка, яку готує явити світові Bentley — це купеподібний кросовер, більш легкий і спортивний, ніж Bentayga.

Щоб клієнтам не було нудно в очікуванні безпрецедентних для марки новинок, Bentley випускає різні спецверсії поточних моделей. Так на цьому тижні фірма показала сповнене готичним шармом виконання Beluga Edition свого флагманського седана Mulsanne.

Джерело