Преміальний китайський електро седан: Фото

Тайванська компанія Yulon Motor, що випускає автомобілі під маркою Luxgen, розсекретила перший у своїй історії електромобіль

Як і слід було очікувати, машина є серійною версією концепт-кара Luxgen S3 EV, дебют якого відбувся в грудні минулого року на заштатному тайбейського автосалоні. Тайванський ринок відносно невеликий, і Luxgen в 2014 змогла реалізувати на ньому трохи менше 17 тис. автомобілів. Ось чому всі надії тайванці пов’язують з безрозмірним китайським авторинком, де вони продають втричі більше машин.

Не дивно, що світова прем’єра електроседана запланована на прийдешньому Пекінському автосалоні, адже Китай стане не тільки основним ринком збуту Luxgen 3, а й місцем виробництва. 20% акцій Yulon Motor володіє концерн Dongfeng, який випускає автомобілі Dongfeng для китайського ринку. Причому випускає він їх в набагато більшій кількості, ніж материнська тайванська компанія Yulon.

032c2db2a2b7bb1905415d771738b1ef_orig

Тайванці традиційно зробили ставку на «преміальність», і Електроседан Luxgen 3 отримав яскраву, але разом з тим сучасну зовнішність, без яскраво вираженої азіатської химерності. Крутний момент на передні колеса передає 204-сильний електромотор, який здатний розігнати Luxgen 3 до 200 км / год, а на подолання першої сотні потрібно 7,2 с. На повністю заряджених батареях машина здатна проїхати 220 кілометрів, причому час «швидкої перезарядки» на спеціальній зарядної станції становить близько години. Якщо майбутній власник не готовий чекати так довго, то вже всього за 40 хвилин батареї будуть заряджені на 80 відсотків, чого цілком вистачить для поїздки по місту. Адже якщо вірити статистиці, то середньостатистичний городянин проїжджає в день не більше 40-60 кілометрів.