Renault зробить електромобіль за ціною «Лади Гранти»

Французький автовиробник має намір запропонувати недорогу модель для ринку країн, що розвиваються

Компанія Renault планує випустити новий електромобіль, початкова ціна якого становить близько 4200 євро. Модель буде призначатися для Китаю, а також інших ринків, що розвиваються. Про це з посиланням на президента альянсу Renault-Nissan повідомляє Les Echos.

«Ми хочемо випустити недорогий електромобіль для Китаю. Ця ніша буде проривною в найближчі роки », — заявив Карлос Гон, зазначивши, що більшість автомобілів подібного типу продаються за ціною« від 30000 юанів »(приблизно 4200 євро). Для порівняння: Lada Granta пропонується в Росії за ціною 368 900 рублів або 4463 євро.

Відомо, що зараз в Renault розглядають два варіанти створення електромобіля: випустити модель на власній платформі або у співпраці з місцевим виробником. Другий варіант кращий для французької компанії, оскільки в Китаї у них вже є партнер — компанія Dongfeng, — а місцевий уряд виділяє громадянам великі субсидії на придбання електромобілів місцевих марок. У випадку, якщо буде обраний другий варіант, електромобіль буде випускатися не під брендом Renault, а під однією з китайських марок.

Також Карлос Гон впевнений, що надалі недорогий електромобіль може з’явитися і в інших країнах. «Якщо ми доб’ємося успіху в Китаї, ми зможемо продавати цю модель по всьому світу», — пояснив президент альянсу Renault-Nissan.