Серійний електромобіль Chevrolet Bolt представлений в Лас-Вегасі

В ці дні на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі відбулася офіційна прем’єра нового електромобіля Chevrolet Bolt.

Рівно рік тому ця машина була показана в якості концепт-кара, а тепер «Болт» дебютував вже в якості серійної моделі — зі злегка зміненим дизайном кузова і більш традиційним інтер’єром.

Компактний п’ятидверний хетчбек, за розмірами близький до моделі «Авео», має збільшений дорожній просвіт і пластикові накладки уздовж порогів і на колісних арках в «кроссоверним» стилі.

Детальні технічні характеристики електромобіля поки не опубліковані, але вже відомо, що «начинка» машини розроблялася спільними зусиллями концернів General Motors і LG: корейці поставляють тяговий електромотор, батареї, зарядний пристрій, мультимедійну систему, панель приладів і деякі інші елементи конструкції.

4381_img3

Звільнений запас ходу на одній зарядці — 320 км, що помітно більше, ніж у основних конкурентів новинки, електромобілів Nissan Leaf і Kia Soul EV.

Випуск «Болта» розпочнеться в кінця 2016 року на заводі в штаті Мічиган, орієнтовна ціна на американському ринку — від 30 000 доларів.