Tesla побудує завод у Китаї

Американський концерн Tesla в найближчому майбутньому організовує будівництво свого підприємства в Китаї. І, природно, на ньому будуть виготовляти електромобілі. Цю інформацію журналістам повідомив особисто Ілон Маск.

Вже відомо, що концерн зважився вкласти гроші в будівництво підприємства через не дуже вдалих показників продажів електромобілів на ринку КНР. За місяць концерн реалізує приблизно 120 електромобілів на території КНР. Тобто в рік продажі концерну складають 1440 примірників.

У той же час за минулий рік американці викупили понад п’ятдесят тисяч електрокарів концерну. Варто відзначити, що багато автовиробників виділяють гроші на споруду т.зв. локальних виробництв (цю практику можна назвати досить поширеною). По суті, завдяки будівництву в результаті собівартість продукції значно знижується.

До речі, влада КНР воліють заохочувати бажання жителів купувати електромобілі (як і в Північній Америці). Для цих цілей виділяють значні субсидії: приблизно 8500 доларів. Йдеться про суму, на яку може розраховувати кожен покупець електромобілів.