В Австралії розробляють електричний позашляховик

Австралійський стартап Red Automotive Technologies шукає інвесторів для створення електричного всюдихода із значним запасом ходу

Автори проекту стверджують, що знають, як зробити ультра-швидкий і прохідний позашляховик на електротязі. За їхніми словами, машина зможе долати до 1200 км без підзарядки і розганятися до максималки в 250 км / ч. Запас ходу більше тисячі кілометрів повинен забезпечити ДВС, задіяний для підзарядки батарей під час руху. Тільки на електротязі заявлений пробіг становить 200 км.

Якщо стартап отримає фінансування, в планах розробників розробити кілька електроавтомобілів. Відзначимо, безпосереднім автором електричного позашляховика є австралійський інженер Пол ван де Лу, який володіє власною інжинірингової компанією. Більше 20-ти років вона працює над системами і пристроями для оборони, а також в автомобільній індустрії та гірничодобувної промисловості.

У Red Automotive Technologies намір будувати авто на модульній платформі. Серед особливостей електро-позашляховика розробники називають не тільки запас ходу і динамічність, а також кліренс позашляхового баггі на рівні 375 мм. Стартова ціна позашляховик — порядку $ 85000.