Виробники електромобілів занижують показники витрати «палива» машин на 50%

Світові виробники електричних автомобілів навмисне занижують дані про витрату «палива» машин на 50 відсотків. Про це свідчать висновки опублікованого Інститутом транспорту Технічного університету Данії дослідження.

У понеділок в мережі був опублікований звіт про проведені данськими вченими дослідження під назвою «Використання значних даних для обчислення електричного споживання і запасу ходу електромобілів». Робота проводилася протягом двох років. Для практичного експерименту було відібрано понад 700 водіїв і двісті машин, що працюють на електриці. У процесі практичного дослідження, водії використовували машини в повсякденному житті, точно так само як і звичайні авто. Зокрема, були протестовані Citroën C-Zero, Mitsubishi i-MiEV і Peugeot iOn.

Згідно з остаточними результатами дослідження, реальний показник витрати енергії перевищує заявлені виробником електромобілів на 50 відсотків. Наприклад, середній запас ходу C-Zero від Citroën не перевищує 90 кілометрів. Це набагато менше заявленого ходу в 150 кілометрів.

Джерело