Volkswagen представив машину майбутнього

Volkswagen продовжує експерименти з мікроавтобусом майбутнього. Цього разу німці показали дуже цікаву модель під назвою Budd-e

Якщо говорити про технічну сторону, то тут найцікавіше — це платформа, на якій побудований Budd-e. Згідно з офіційними заявами, в основі машини лежить «візок» під назвою MEB, яка створена спеціально для електрокарів і так званих plug-in гібридів, які зарядили від електричної мережі. Таким чином, Volkswagen зайвий раз підтверджує, що він збирається в найближчі роки створити цілу лінійку моделей подібного класу. Причому не концептуальних, а цілком серійних.

Ще однією цікавою «фішкою» машини стала система розпізнавання голосових команд нового покоління. Кажуть, що вона здатна розуміти не просто слова «голосніше музику» або «збільшити температуру повітря», а й розбирати нюанси. Наприклад, зробити «трохи голосніше» або «трохи прохолодніше». Мало того, електроніка буде розуміти, хто з нею розмовляє — водій або, скажімо, пасажир на другому ряду. І, відповідно, індивідуально для них налаштовувати температуру підігріву крісел. Та й самі сидіння тут будуть цікавими — якщо пасажир, який знаходиться на передньому кріслі, захоче поспілкуватися з тими, хто сидить ззаду, то він зможе повернутися на 180 градусів. Молоді сім’ї зрозуміють, як це здорово.

d242dea57444e9a05a46507f0e5e4266_orig

А взагалі Budd-e вийшов дуже розумним. Наприклад, він сам буде нагадувати про речі, які ви забули в салоні. І стане питати «чи не забули ви парасольку», якщо прогноз погоди обіцяє дощ.

Що стосується потужності акумуляторів, то в Volkswagen запевняють, що їх вистачить на 533 км шляху. А зарядка до 80% потребують всього 30 хвилин. Плюс до цього Budd-e вміє не тільки «забирати» енергію, але і віддавати її — водій зможе завдяки автомобілю висвітлювати і опалювати будинок або, скажімо, підключати до машини великі музичні колонки.