Volkswagen в 2016 році інвестує в Китай близько $ 4,5 млрд

Глава китайського підрозділу компанії Йохем Хайцман повідомив про виробництво нових моделей автомобілів, що заряджатимуться від мережі

ПЕКІН, 16 лютого. / Кор. ТАСС Олег Трутнєв /. Концерн Volkswagen інвестує у виробництво автомобілів в Китаї більш € 4 млрд (близько $ 4,5 млрд). Про це заявив у вівторок глава китайського підрозділу компанії Йохем Хайцман.

За його словами, мова йде про виробництво нових моделей позашляховиків і електромобілів, що заряджатимуться від мережі. Зокрема, у другій половині поточного року в Китаї почнуть збирати гібридну версію Audi A6.

«Зростання продажів легкових автомобілів в Китаї може співпасти з показником зростання ВВП або злегка перевищити його», — вважає Хайцман. Раніше глава Державного комітету у справах розвитку і реформ КНР Сюй Шаоші заявив, що прогнозна мета по зростанню ВВП на поточний рік — 6,5-7%.

За даними Асоціації автомобільної промисловості Китаю, продажі автомобілів в цій країні в 2015 р склали 24,6 млн, що на 4,7% більше, ніж в 2014 р При цьому китайські автовиробники збільшили випуск машин за рік на 3,3% до 24,5 млн. За прогнозами асоціації, в 2016 р виробництво автомобілів в Китаї виросте на 6% і перевищить 26 млн.

Джерело