Volkswagen випустить найдешевший електрокар в світі

Компанія Volkswagen приступила до розробки самого дешевого електрокара у світі. Автомобіль складе конкуренцію Chevrolet Bolt. Прем’єра новинки може відбутися в 2018 році, повідомляє портал kapital.kz.

Автомобіль побудують на платформі MEB. Машина отримає нову технологію електроживлення, завдяки чому запас ходу складе близько 300 кілометрів. Електрокар отримає ряд технологій Golf восьмого покоління. Як зазначається в плані компанії, який складався генеральним директором Гербертом Діссен, новий автомобіль дозволить поліпшити імідж бренду після дизельного скандалу і залучити клієнтів в перспективних сегментах.

Раніше стало відомо, що компанія Volkswagen планує розробити серійну версію концепту електричного мікроавтобуса Budd-e. Виробництво автомобіля буде запущено в 2020 році. Запасу батареї повинно вистачити на 600 км, причому зарядити акумулятор на 80% можна всього за півгодини. Budd-e позбавлений не тільки бічних дзеркал (їх роль, як і у інших високотехнологічних концептів, грають відеокамери), але і дверних ручок. Двері відчиняються помахом руки, іншими функціями машини також можна керувати за допомогою жестів і голосових команд.

За заднім бампером машини передбачений висувний відсік для доставки товарів — передбачається, що кур’єр буде знаходити припарковану машину і залишати там посилку.