Новий мотоцикл Victory Octane 2016 з рідинним охолодженням

Три дні тому відбулася офіційна презентація мотоцикла Victory Octane від виробника «Victory Motorcycles». Новинка, як і очікувалося оснащена мотором з рідинним охолодженням. Дизайн байка виконаний в благородному карбоновому виконанні, різкі і чіткі лінії надають Octane досить агресивний вид.

На презентації виробник зазначив, що в подальшому цілком ймовірно з’являться і різні модифікації з додатковими опціями. На сьогодні мотоцикл Victory Octane укомплектований рамою з алюмінію на сталевий основі, виделкою 41 мм, колесами з алюмінієвими спицями на 17 і 18.

Мотор байка розрахований на 1.1793 см3, при цьому він розвиває потужність до 103 кінських сил на 8000 оборотах на хвилину. Крім цього Victory Octane оснащений шести ступінчастою коробкою передач, дисковими гальмами, антиблокувальною системою, армованими шлангами і ремінним приводом.

Висота мотоцикла по сідлу становить 65,8 см, паливний бак об’ємом в 12.9 літрів, маса техніки 243 кг. На території США мотоцикл Victory Octane буде продаватися за 10.500 доларів.

Джерело