5 найстаріших автомобілів української ретро-виставки OldCarLand-2016

На вихідних у Києві проходив найбільший фестиваль ретро автомобілів в Україні — OldCarLand 2016. 750 старовинних машин поставили між бойовими та цивільними літаками у Державному музеї авіації.

Знай виокремив найцікавіші

Packard Single Eight 1924 року випуску

43309_cXhuNvUYUIi0_w_650

Американський автомобіль вищого класу. На такому в США їздили багатії та поважні ганстери. Машина розрахована на власників, які мають свого водія. Тому пасажирська зона значно комфортніша та відокремлена від місця водія. У пасажирському салоні — просторий диван та сидіння для охорони. Над ним шкіряний дах, який можна складати.
Сидіння водія менш зручне. Над його місцем даху немає, як і вікон у дверях. Із пасажирського салону до водійського йде спеціальна труба. Через неї власник міг дати вказівку водію.

«Цю машину привезли на нашу виставку вперше. Вона чудово збережена, всі агрегати працюють. Ця модель є одним із найстаріших автомобілів OldCarLand. Авто до нас у Київ привіз із Запоріжжя автоклуб «Александровський»», — говорить «Знай» один із організаторів виставки й керівник OldCarServiсe Павло Лозовенко.

Автомобіль їздить. Обладнаний 6-літровим двигуном і триступеневою коробкою передач. Може розганятися до 120 км/год.

BMW 326 1937 року

43309_CtsiYJq93h1y_w_650

Машина потрапила в Україну під час Другої світової війни. Німці, тікаючи, лишили авто. Її власниками стала одна в єврейська сім’я. Далі BMW опинилося в Кривому Розі. Згодом — у Харкові.

Автомобіль відновлювали більше 10 років. Багато деталей замовляли із Німеччини. Найскладніше було переробити проводку на 6-вольтову. Така була в авто зразу. А один із власників для зручності перевів машину на 12 вольт. Автомобіль має великий люк майже на всю площу даху. Він закритий жорстким шкіряним тентом. Вітрове скло за потреби також можна відчинити.

Машина має потужний на той час двигун на 2 карбюратори на 50 к.с. обсягом 2 літри. Вартість такого авто на ринку колекціонерів зараз коливається від 78 до 80 тис. доларів.

Mercedes-Benz A170 1938 року

43309_Qinfv1GTA49X_w_650

Таких багато було в Радянському Союзі після закінчення Другої світової війни. Їх ввозило військове керівництво додому як трофеї. Але через те, що каркас кузова зроблений із дерева, майже всі машини зараз у плачевному стані.
Колекціонер із Дніпропетровська Василь Панкратов більше 13 років відновлював машину. Зараз вона має вигляд як оригінальна.

Автомобіль має незалежну підвіску всіх коліс. Самі колеса винесені якомога далі від салону. Через це по бруківці машина їде набагато плавніше, ніж деякі сучасні автомобілі.

«Найскладніше було відновити кузов. Замінили половину дерев’яного каркасу. Це колосальна праця. Бо металеві деталі прибиті до нього невеличкими цвяшками», — говорить «Знай» власник машини.

Авто немає пічки. Її заміну у вигляді невеликих теннів можна було купити як опцію в автосалоні.
«Доступ у багажник не ззовні, як ми звикли, а із салону. Треба відкинути спинку заднього сидіння», — пояснює Василь Панкратов.

Авто обладнане 1,7-літровим двигуном на 38 к.с.

Такий серед колекціонерів коштує від $17 до $35 тис. залежно від стану та близькості до оригіналу

ГАЗ-12 Фаетон 1949 року

43309_rjXAYq3XZI7n_w_650

Це один із найбільш розкішних радянських кабріолетів. Таких випустили всього два. В серійне виробництво модель не пішла, бо під час випробувань конструктори виявили суттєвий недолік — через відсутність даху кузов став нежорстким, грав на нерівних дорогах. Коли підсилили днище машини потужними металевими конструкціями, то динаміка автомобіля стала значно гіршою.

Авто обладнане двигуном на 90 к.с. обсягом 3,5 літра. Такий розганяє авто до 12 км/год.

ГАЗ-12 із жорстким дахом на ринку колекціонерів коштує близько 30 тис. доларів.

Chevrolet Bel Air Convertible 1957 року

43309_RpcQYfik9rT5_w_650

В США ці машини серед колекціонерів не є рідкісними. Таких вистачає як у приватних колекціях, так і у власності автоклубів. Через те, що український ринок ретро авто не розвинений і безпроблемно завезти сюди іноземну машину складно, ця машина у нас в ціні. Та й виглядає вона так, ніби щойно виїхала із якогось американського фільма 1960-х років.

На виставку авто привезли із Харкова. Воно відновлено в Україні. Машина має потужний 4,6-літровий двигун на 245 кінських сил. Її оснащували автоматичною коробкою передач. Оскільки двигун мав великий запас потужності, то такі автомобілі повільно зношувалися. Служили понад 15-10 років без капітального ремонту.

Вартість такої машини від $27 до $50 тис. Залежно від країни, де продають цю модель і стану.