7-8 січня дороги України перетворюються на біле пекло

Національна поліція попереджає про вкрай складні погодні умови

Правоохоронці закликають дотримуватися правил дорожнього руху, поступатися один одному і не паркувати машини абияк, щоб зайвий раз не ускладнювати проїзд і прибирання доріг.

«В умовах снігопаду необхідно користуватися ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму і правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). Будьте обережні при русі по мостах і естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрів, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. А при зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію «, — сказано в повідомленні.

Відзначимо, за повідомленням Гідрометцентру України, 7-8 січня в Україні очікуються складні погодні умови: у Кіровоградській, Полтавській, Харківській, 8 січня і в Сумській областях сильний сніг та мокрий сніг, хуртовини, замети, у південних, Дніпропетровській, Донецькій і Луганській областях сильний дощ і мокрий сніг; місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; у західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях помірний сніг, місцями хуртовина.