Alfa Romeo робить відразу два кросовера

До 2020 концерн FCA розширить свій модельний ряд у два рази

Глава FCA Серджіо Маркіонне давно і поки безуспішно намагається відродити марку Alfa Romeo і вивести її на беззбитковий рівень. В даний час модельний ряд італійської фірми складається всього з чотирьох моделей. Продажі немолодих Alfa Romeo MiTo, Giulietta і 4C залишають бажати кращого, а седан Giulia тільки вийшов на ринок. Нинішній модельний ряд треба кардинально «перетрушувати» і представлений вчора план розвитку Alfa Romeo передбачає не тільки це, а й розширення його в два рази.

В кінці цього або на початку наступного року на конвеєр повинен встати середньорозмірний спорткроссовер в основу якого ляже платформа від седана Giulia. У 2017 році Alfa Romeo обзаведеться флагманським седаном F + класу, потім з’являться два спорткара, причому один з них буде прямим спадкоємцем суперкара Alfa Romeo 8C. І в 2019-2020 роках на конвеєр встануть ще два кросовера, один з яких буде повнорозмірним. У 2020 році так само з’явиться преміальний хетчбек гольф-класу, наступник моделі Alfa Romeo Giulietta.

На думку Серджіо Маркіонне тільки ставка на кросовери допоможе Alfa Romeo утриматися на плаву, і саме вони повинні зробити основну «касу», у той час як всі інші моделі більше працюватимуть на імідж фірми, ніж заробляти. У нинішній час, навіть, незважаючи на багату спортивну історію, дуже складно виживати в преміальному сегменті, де безроздільно панує Велика німецька преміум-трійка. А без кросоверів виживати складно удвічі. Найкраще правоту Маркіонне підтверджує статистика всього концерну FCA: за минулий рік італо-американський концерн реалізував по всьому світу 4600000 автомобілів, причому 1300000 записала в свій актив марка Jeep, яка показала такі вражаючі результати, завдяки зростаючому з кожним роком попиту на позашляховики і кросовери.