Американці представили конкурента Audi Q5. Фото

Змусити німців «погано спати» представники General Motors сподіваються за допомогою кросовера Buick Envision родом … з Китаю!

Для компанії Buick Північноамериканський міжнародний автосалон 2016 став місцем презентації не тільки концепту Avista, але і більш «приземленого» кросовера Envision. Хоча і тут представники GM не соромляться епатувати публіку, заявляючи, що модель в США буде конкурувати, ні багато ні мало, з Audi Q5. Що ж приготували американці?
Для початку варто обмовитися: назвати Buick Envision абсолютно новим було б не зовсім правильно. Вся справа в тому, що ще з осені 2014 модель продається в КНР, де і випускається на спільному підприємстві Shanghai-GM. Більше того, саме машини з Китаю будуть поставлятися в США — в General Motors порахували і зрозуміли, що це вигідніше, ніж збирати кросовер в Новому Світі.

1d2190e78a8fd56fe4dbd4b790b3ce3a_orig

Правда, відмінності в американської версії Buick Envision і автомобіля для Піднебесної все ж будуть. По-перше, американський кросовер можна відрізнити по чуть інший решітці радіатора і бамперам (це пов’язано з місцевими вимогами безпеки). По-друге, в Китаї кросовер Envision доступний з 1,5-літровим турбомотором і переднім приводом. Зрозуміло, що таке поєднання не дуже б вразило американців, тому в США будуть поставлятися виключно машини, оснащені 2,0-літровим бензиновим турбодвигуном потужністю 260 к.с., який буде поєднуватися з 6-ступінчастим «автоматом» і системою повного приводу Twin Clutch AWD.

Чи варто говорити, що й в іншому американський Buick Envision відрізнятиметься багатим оснащенням? Наприклад, вже в базовій версії автомобіль отримає підігрів передніх і задніх сидінь, мультифункціональний рульове колесо з підігрівом, трьохзонний клімат-контроль і аудіосистему Bose і навіть такі опції, як, скажімо, подушка безпеки для колін водія або система утримання автомобіля в смузі. Ну а ті, хто буде готовий доплатити, отримають непогані можливості для розширення цього списку — від панорамного даху до адаптивного круїз-контролю.