Авторинок в США — новий зліт

У США встановлено новий рекорд з продажу — в 2015 році там було реалізовано в цілому 17 470 000 машин

Це перевершує досягнення 2000 року (17 350 000) і зайвий раз доводить — автомобільний ринок Америки вийшов з кризи і перебуває на підйомі.

За словами експертів, покупці в США скуповують машини в першу чергу завдяки зростанню економіки, низьких цін на паливо (причому вони постійно знижуються внаслідок падіння цін на нафту) і дешевих кредитів.

На першому місці по продажах у США йде концерн General Motors (3100000 машин), далі йде Ford (2600000) і Toyota (2500000). А ось Chrysler (вірніше, концерн Fiat-Chrysler) займає лише четверте місце (2,2 млн).

Треба відзначити, що переваги покупців в Росії, Європі та Америці сильно відрізняються. Фахівці агентства «Автостат» відзначають, що на російському ринку лідирують невеликі седани і хетчбеки В-класу, а також компактні кросовери, серед яких найбільшим попитом користується Renault Duster. Європа також воліє компактні автомобілі B- і С-класів, при цьому голосуючи не за седани, а за хетчбеки. А ось в Північній Америці водії воліють великі машини — пікапи, позашляховики, повнорозмірні седани і універсали. За підсумками січня-вересня 2015 там лідирував Ford F-Series, другим став Chevrolet Silverado, третім — Dodge RAM. Трохи менш жваво розходилися Toyota Camry і Toyota Corolla.