«Без розмітки»: хаос або безпека на дорозі?

Влада деяких країн відмовилася від дорожньої розмітки, що розділяє зустрічні потоки.

Такий експеримент був затіяний ще кілька років тому, і ось через роки, експерти підводять результати. Одними з перших подібний експеримент провели в графстві Уїлтшир (Англія) в період між 1997 і 2002 роками. Після того, як була проведена реконструкція доріг, влада вирішила не робити дорожню розмітку, відразу на 20 трасах. На яких, до речі було встановлено швидкісне обмеження 48 км / год (30 миль в годину). І, як показали результати експерименту — число ДТП істотно знизилося.

Причина, по якій число ДТП у всіх зазначених випадках не виросло, виявилася банальною. Відсутність розмітки по центру дороги змушує водіїв знижувати швидкість і їхати акуратніше — в Лондоні швидкість впала на 8 миль на годину (12 км / ч).

Ідея відмови від розмітки не нова

Найбільш відома в цій галузі концепція так званого «Спільного простору», запропонована голландським інженером Хансом Мондерманом. Суть її така: створення середовища, в якому пішоходи, велосипедисти та автомобілісти ділять спільний простір, дає кращий ефект, ніж знаки та світлофори. Такий парадокс пояснюється тим, що всі учасники руху починають вести себе більш відповідально, а також взаємодіяти один з одним — наприклад, за допомогою зорового контакту і жестів. Як наслідок, підвищується і безпека.

разм

Думай головою!

Показовим в цьому плані став приклад Драхтен. Невелике голландське містечко, яке вирішило взяти участь в експерименті Мондермана, відмовилося не тільки від розмітки, а й взагалі від всіх звичних атрибутів дорожнього руху — наприклад, знаків і світлофорів. Єдиним нагадуванням водіям була табличка з написом «Думай!», Встановлена ​​на в’їзді в місто.

В результаті число ДТП в Драхтені знизилась з 8 аварій в рік до однієї, а політика «Спільного простору» перетворилася на справжнє керівництво для багатьох. Вулиці без знаків, світлофорів, розмітки і навіть тротуарів стали з’являтися не тільки в Голландії, але і в Німеччині, Франції, Великобританії та США. Ну а в Росії прикладом вулиці із загальним простором може служити Велика Дмитрівка, розташована в центрі Москви, хоча повністю відмовитися від знаків в російському варіанті все ж не вдалося.

Анархія мати порядку?

Створення «спільного простору» і ліквідацію розділової розмітки не можна розглядати як панацею щодо підвищення дорожньої безпеки. По-перше, поїздка по такій дорозі змушує водія більше нервувати і робить його більш агресивним. По-друге, відмова від розмітки може бути ефективною тільки в тому випадку, якщо застосовується на певних типах доріг: в невеликих містечках, а також на тихих вуличках. По-третє, сучасні системи утримування автомобіля в заданій смузі будуть працювати, тільки якщо на дорогу нанесено розмітку. І по-четверте, при зазначених заходах істотно знижується швидкість руху автотранспорту. А тому про відмову від розмітки, розділових смуг і світлофорів на заміських шосе, автомагістралях і інших дорогах з інтенсивним трафіком не може бути й мови.
Подібні експерименти, безумовно, гарні в умовах, де низькі транспортні ризики. У Великобританії саме так, але у нас в десятки разів гірше. Тому дослідження цікаве, але на нас цю сорочку надягати не треба. У наших умовах це просто безглуздо.