Bosch показала приладову панель «розумного авто»

Компанія Bosch представила концептуальний спідстер з повністю цифровою передньою панеллю

В принципі, цифрові прибори не можна назвати нововведенням в сучасному світі. Але суть в тому, що Бош показала прототип салону, де все зроблено для максимального полегшення керування автомобілем.

Дебют концепту був представлений на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі. Нова панель являє собою кругову панорамну панель, підключену до Інтернету і здатну відображати поточну інформацію по автомобілю і навколишньому середовищу. На монітори виводиться інформація як про наявність вільного паркувального місця на найближчих стоянках, так і про можливу небезпеку на дорозі.

Крім цього, в компанії створюють систему здатну передбачати небезпеку до того, як вона виникла. За словами представників компанії, заміна традиційних кнопок і механічних перемикачів сенсорними дисплеями сприяє більшій концентрації уваги водія на дорозі.

Крім того, концепт-кар оснащений функціями автономного управління на основі GPS-датчиків. Bosch, як і багато інших автовиробники, розраховує довести безпілотники до промислової кондиції до 2020 року.