Дизайн-студія Kahn Design випустила агресивний Aston Martin WB12 Vengeance

Уже в березні, в Женеві відбудеться друга в цьому році, автомобільна виставка, на якій буде дебютувати автомобіль британського виробництва Aston Martin WB12 Vengeance, що в перекладі означає «Помста», та й сам автомобіль справляє враження своїм зовнішнім виглядом якоїсь злості .

Kahn Design, використовував платформу для нової моделі від DB9, при чому розробляв дизайн новинки особисто її засновник Афзел Кан.

Ця платформа стала для нього його другим натхненням. І завдяки унікальним панелям кузова, модифікованим повітрязаборникам, оновленому капоту і новій передній решітці, автомобіль вийшов ще більш агресивним, ніж будь-яка виготовлена ​​до теперішнього часу модель Aston Martin.

жир2

У Kahn Design зробили все можливе, щоб полегшити автомобіль, створивши більшість панелей кузова з полегшеного алюмінію.

Дизайнери студії встановили нові диски, які чудово підходять до дизайну автомобіля. Крім того, оновився і дизайн салону, на роботу з яким були використані найдорожчі і якісні матеріали.

Автомобіль буде оснащений все тим же 510-сильним дванадцяти циліндровим мотором, об’ємом в 5,9 літра.
Всього випустять двадцять автомобілів, які через всіх дизайнерські оновлення, стануть більш дорогим задоволенням, ніж стандартна модифікація DB9.