Для водіїв введуть новий тест

У Верховну Раду внесуть законопроект з пропозицією ввести психофізіологічне дослідження для водіїв, пише autonews.com.ua.

Про це заявив автомобільний експерт і юрист Володимир Караваєв. За його словами, законопроект з такою нормою незабаром надійде на розгляд Верховної Ради. За словами Караваєва, психофізіологічне дослідження буде потрібно пройти затятим порушникам.

«Завдання — з’ясувати, чи готова людина до безпечного керування транспортним засобом. Також передбачений механізм, коли людину, яка неодноразово створює аварійні ситуації, сідає п’яною за кермо, через суд можуть направити на додаткове проходження «ідіот-тесту». Це можуть робити в будь-який поліклініці, де є відповідний фахівець з психофізіології. Проходити тест «старим» водіям, у яких немає порушень, не доведеться»— зазначив Володимир Караваєв.

Нагадаємо, раніше в Україні вже ініціювали запровадження тестів «на нервовість», однак перевіряти ними збиралися професійних водіїв. Комп’ютерне тестування полягало б у визначенні швидкості реакції і взаємодії психомоторних рецепторів.