Ferrari представила наступника моделі FF

Напередодні Женевського автосалону Ferrari традиційно анонсувала чергову новинку

Рівно п’ять років тому, все там же, на Женевському автосалоні, дебютував найнезвичайніший серійний суперкар Ferrari — повнопривідна трьохдверка Ferrari FF. Незважаючи на незвичайний кузов shooting brake, повний привід і високу ціну, Ferrari FF ніколи не скаржився на відсутність попиту, що і призвело до появи наступника, який отримав назву Ferrari GTC4Lusso.

Фактично, новий суперкар є глибокою модернізацією Ferrari FF, від якого він успадкував не тільки систему повного приводу 4RM, яка була модернізована, але і атмосферний двенадцатицилиндровий 6,3-літровий двигун, потужність якого була збільшена до 690 к.с. і 697 Н∙м, проти 660 к.с. і 683 Н∙м у попередника. Також машина отримала нові кузовні панелі і повністю перероблений салон. Габарити спорткара при цьому практично не змінилися: у довжину машина додала 15 мм (4922 мм), а в ширину — 27 мм (1980 мм).

e81d341ed951c551580fb14960772e95_orig

З інших нововведень варто відзначити підрулюючу задню підвіску, систему контролю бічного ковзання Slide Side Control, модернізований електронний диференціал E-Diff, адаптивні амортизатори SMC-E, а також широке використання легких сплавів і композитних матеріалів, що дозволило автомобілю «схуднути» на 50 кг (1790 кг). Позбавлення від «зайвої ваги» плюс «бонусні» 30 к.с. і 14 Н∙м крутного моменту зменшили розгін до першої сотні на 0,3 с (3,4 с), а ось максимальна швидкість залишилася такою ж, як у попередника — 335 км/ч.

Скільки буде коштувати Ferrari GTC4Lusso — поки невідомо, так само, як і дата початку продажів. Але в одному можна не сумніватися — машина буде розлітатися як гарячі пиріжки. Незважаючи на те, що в минулому році Ferrari продала рекордні за свою історію 7664 спорткара, попит як і раніше помітно випереджає пропозицію. Тому не виключено, що повториться історія Ferrari FF, річний наклад якої був розкуплений ще до того, як машина надійшла до дилерів.