Французький конкурент Audi A3: вже в квітні

Модель DS 4S в квітні з’явиться у продажу на китайському авторинку

Концепт-кар Citroen DS 4S вперше був показаний у листопаді минулого року на автосалоні в Гуанчжоу, після чого було прийнято рішення про те, що машина стане наступником хетчбека DS 4, продажі якого в Китаї, що називається, «не пішла». У Китаї преміальний суббренд Citroen — DS, є окремою маркою, ніяк не пов’язаної з автомобілями концерну PSA, зі своєю маркетинговою політикою, дилерами, шоу-румами і навіть виробляються автомобілі DS на спільному підприємстві з компанією Changan, у той час як моделі Peugeot і Citroen випускає СП Dongfeng-PSA.

Таке дистанціювання від «масових» автомобілів PSA покликане підкреслити преміальність бренду DS, який в Китаї конкурує з Великою німецькою преміум-трійкою. Ось і DS 4S буде протистояти таким автомобілям, як Audi A3, BMW 1-ї серії і Mercedes-Benz A-класу. Наскільки успішним буде це протистояння, сказати поки складно, але все необхідне для цього у французького хетчбека є.

Довжина автомобіля 4453 мм, ширина — 1843 мм, висота — 1510 мм, колісна база — 2715 мм. Тобто, Ds 4S трохи крупніше своїх німецьких конкурентів. Машина оснащується трьома бензиновими турбомоторами об’ємом 1,2 л (137 к.с.), 1,6 л (167 к.с.) і 1,8 л (204 к.с.) З усіма трьома двигунами агрегатується шестиступінчаста автоматична КПП. З інших особливостей можна відзначити оригінальні легкосплавні диски, спеціально розроблені для цієї моделі, оброблений шкірою салон, спортивне «усічену» кермо, алюмінієві педалі і замок запалювання на центральному тунелі — подібне рішення ніколи було візитною карткою фірми SAAB.

Точні ціни поки невідомі, але можна не сумніватися, що DS 4S буде дешевше німецьких конкурентів, що, враховуючи більш просторий салон, однозначно полегшить йому боротьбу за гаманці покупців. Судячи з усього, хетчбек продаватиметься виключно в Китаї, в усякому разі, про продажі на інших ринках поки нічого невідомо.