Honda показала машину для «короля вуличних дискотек»

Великий пікап Ridgeline зі зміною поколінь придбав одну вельми цікаву опцію, яка сподобається любителям галасливого відпочинку на природі

Honda Ridgeline другого покоління стала помітно більша за свого попередника: по довжині — на 10 сантиметрів, а по ширині — на всі 14! Двигун, як і раніше, тільки один — 3,5-літровий 6-циліндровий, потужність якого поки не розкрита. Коробка передач — безальтернативний 6-діапазонний «автомат». А ось привід — залежно від уподобань майбутнього власника — може бути або повним, або переднім.

На жаль, інженери та дизайнери вирішили відмовитися від цельноштампованної боковини кузова і високих бортів вантажної платформи, які були характерною прикметою першого «Ріджлайна». Зате збереглися окремий багажний відсік під підлогою вантажного відсіку і незвичайна задня двірця, яку можна відчинити або відкинути.

Втім, японці залишилися вірні собі і придумали кілька нових «фішок». По-перше, у вантажну платформу вбудований перетворювач напруги потужністю 400 Ватт, що дозволить використовувати машину як «пересувну електростанцію». По-друге, в базову комплектацію входить зовнішня аудіосистема потужністю 540 ват, динаміки якої вбудовані … в борти платформи, так що кузов виконує роль резонатора.