Hyundai випадково показав Elantra Sport

Презентація шостого покоління Elantra відбулася минулого місяця в Сан-Дієго. Вона отримала більш елегантний дизайн, створений з урахуванням аеродинаміки, а також великий набір систем безпеки. Тоді ж корейська компанія пообіцяла і спортивну версію, пише jcnews.ru

f3ccb5de

Саме ця модель і була недавно помічена в Кореї. Версія Elantra Sport відрізняється глянцево-чорною обробкою на губі бампера, а також новим дизайном фар.

Також Hyundai Elantra Sport отримала 18-дюймові колісні диски з обробкою з чорного хрому. У задній частині можна відзначити нові задні ліхтарі і вихлопну систему з подвійними трубами в чорному кольорі. У салоні зміни також помітні. Оздоблення отримали червоні акценти: контрастну строчку на передніх сидіннях, вставки з натуральної шкіри для них, а також ремені безпеки.

Hyundai Elantra Sport буде поставлятися з 1,6-літровим двигуном T-GDI, який також встановлюється і в Veloster. Він буде доповнений 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням. Ззаду буде встановлена ​​незалежна підвіска.

Презентація Elantra Sport в Кореї запланована на березень.