Іспанці розсекретили перший кросовер Seat

Незважаючи на те, що всі пророкували новинці моторну гамму, ідентичну Seat Leon, перший в історії марки паркетник отримав агрегатную лінійку, що відрізняється від хетча. Так, серед інших, на автомобіль будуть встановлювати 1-літровий двигун сімейства TSI, недоступний «Леону».

Новинку назвали Seat Ateca. В інженерній частині ніяких одкровень: кросовер побудований на модульній платформі MQB глобального німецького сімейства. На ринку будуть представлені версії як з переднім так і з повним приводом 4Drive, а під капотом у Ateca буде встановлено один з п’яти моторів: бензинові об’ємом 1,0 (116 к.с.) і 1,4 літрів (150 к.с. ), а також дизеля об’ємом 1,6 (116 к.с.) і 2,0 літрів з віддачею в 150 і 190 к.с.

На паркетник встановлюватимуть повністю діодну оптику, систему кругового огляду, бездротову зарядку, просунуту мультімедійку з 8-дюймовим дисплеєм в центральній консолі, а також функцію безконтактного відкривання багажника.

Довжина Ateca трохи більше чотирьох метрів, а це значить, що він буде штовхатися ліктями з такими представниками сегмента, як Nissan Qashqai і Kia Sportage. На європейському ринку модель з’явиться ближче до осені, а про приблизні ціни іспанці обіцяли розповісти на майбутньому автосалоні в Женеві.