Jaguar Land Rover взяв участь в урочистій презентації космічного коробля

Британська автомобілебудівна компанія Jaguar Land Rover взяла участь в урочистій прем’єрі космічного корабля «SpaceShipTwo». Захід пройшов на базі в Мохаве.

Як повідомляють сьогодні американські ЗМІ, одне з головних місць по праву зайняв неперевершений Range Rover. Автомобіль використовувався для буксирування приватного космічного корабля.

Взяли активну участь в урочистому заході і вище керівництво британської компанії Jaguar Land Rover, зокрема Марк Кемерон.

«Думаю, що анітрохи не помилюся, якщо скажу що це вкрай важлива частина життя космічної галузі в усьому світі. Наша компанія була щиро рада взяти участь в подібній події. Адже ми не тільки змогли надати підтримку свята, але також продемонстрували наші власні, нові можливості. Вважаю що в майбутньому, тісна співпраця Jaguar Land Rover з Virgin Galactic принесе вагомі плоди », — заявив Кемерон.

Range Rover нового покоління, всередині якого знаходився власник американської космічної компанії Бренсон на очах багатьох гостей і ще більших журналістів доставив «SpaceShipTwo» на місце світового дебюту.

Джерело