«Камаз» почне випускати автомобілі з двигунами «Євро-5»

Представники КАМАЗу повідомили, що на підприємстві вже підготувалися до виробництва автомобілів, які будуть укомплектовані двигунами «Євро-5». Йдеться про моделі нового покоління, а також серійної автотехніки (пройшли відповідну сертифікацію), пише Uincar.

Відомо, що норми «Євро-4» були прийняті ще у 2010 році. І тільки в цьому році автозаводи зобов’язані перейти вже на виробництво автомобілів, які відповідають п’ятому екоклассу.

Варто зазначити, що за словами представника концерну, вони будуть продовжувати виробляти автомобілі, що відповідають вимогам «Євро-4» і вони будуть відносно недорогими. Адже установка систем нейтралізації не буде потрібна. У той же час концерн готовий надати техніку, що відповідає нормам «Євро-5» клієнтам, які захочуть її придбати. Точніше, цю інформацію повідомив Юрій Рубинчик (очолює конструкторський відділ концерну).

До речі, в цьому році концерн буде сертифікувати і газомоторну техніку (відповідну класу «Євро-5»). Правда, на ринку ці важкі вантажівки з’являться не раніше січня 2018 року.