Київ залишать без пішохідного Хрещатика

Департамент транспортної інфраструктури Києва хоче повністю відмовитися від практики перекриття головної вулиці міста

Про це повідомляє офіційний акаунт Департаменту в «Фейсбуці». Спочатку там безапеляційно оголосили про рішення відмовитися від практики перекриття Хрещатика на вихідних, але потім поміняли формулювання на більш «м’яке»:

Доцільність відкриття Хрещатика для проїзду вивчається в тому числі і методом практичного дослідження змін загальноміського транспортного потоку в разі впровадження такого рішення

Департамент транспортної інфраструктури Києва

У Київській міській державній адміністрації підтверджують, що ідея перестати перекривати вулицю є, але остаточне рішення поки не прийнято. Транспортники пояснюють необхідність звільнення Хрещатика від пішоходів якістю повітря. Перекритий Хрещатик збільшує навантаження на інші центральні вулиці, і там формуються затори, через що в повітрі накопичуються шкідливі гази. При цьому влада обіцяє все ж іноді перекривати вулицю для проведення масових заходів.

Тим часом, ідея пустити автомобілі на Хрещатик зустріла великий опір серед киян. Активісти навіть організували в неділю акцію протеста.Булі і ті, хто зустрів новину з радістю чи з байдужістю.

Джерело