Київ залишиться без маршруток

Міська влада Києва планує за 2 роки зменшити кількість столичних маршрутних таксі на 40%. Їх замінять нові автобуси, тролейбуси та трамваї.

Заступник мера з транспортних та інфраструктурних питань Ілля Сагайдак підкреслив, що влада хоче, щоб маршрутки зникли повністю. Про це повідомив портал «Експрес«.

На сьогоднішній день маршрутні перевезення займають перше місце у столиці. Щоденно послугами маршруток користуються близько 1,5 мільйона пасажирів.

Для реалізації задуму потрібно закупити ще 35 тролейбусів, 220 автобусів та 63 трамваї. Зараз тривають переговори зі Світовим банком та IFC. Можливо, вони зможуть кредитувати приватний бізнес для купівлі транспорту.

Після впровадження задуманого сценарію кількість маршрутних таксі у столиці зменшиться на 40%, додав Сагайдак. Зараз міська рада працює над розробленням запасного сценарію, де акцент зробили на виділені лінії для автобусів, тролейбусів або трамваїв. Піднімати тариф на проїзд не будуть.

Нагадуємо, 21 та 22 травня у зв’язку з проведенням капітального ремонту бульвара Тараса Шевченка внесуть певні зміни у роботу громадського транспорту. Ці зміни торкнуться тролейбусів маршруту № 5, 8, 9, 17 та автобусів № 114.