Kia починає продаж оновленого кросоверу Mohave 2016 модельного року

Компанія Kia Motors Corporation починає офіційні продажі оновленого позашляховика Kia Mohave 2016 модельного року. На превеликий жаль, посвіжілий автомобіль поки доступний виключно на ринку Південної Кореї, де він пропонується за стартовою ціною трохи більше 33 000 доларів.

Оновлений позашляховик Kia Mohave 2016 модельного року був офіційно представлений на початку поточного року. Уже на той момент дилери марки почали прийом попередніх замовлень. Зараз, згідно з офіційними даними, автомобіль «зарезервували» понад 4500 південнокорейських автолюбителів.

На внутрішньому ринку Південної Кореї оновлений позашляховик Kia Mohave пропонується за стартовою ціною 33 236 доларів. Серед візуальних змін посвіжілого автомобіля варто відзначити новий передній і задній бампер, переглянуту решітку радіатора, модифіковані «противотуманки» і інші корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду.

kia-nachinaet-prodazhi-obnovlyonnogo-krossovera-mohave-2016-modelnogo-goda

Крім цього, оновлений позашляховик Kia Mohave 2016 модельного року отримав модернізовану центральну консоль і приладову панель, а також інформаційно-розважальну систему з сенсорним монітором. У моторному відсіку автомобіля розташований модернізований 3.0-літровий дизельний двигун V6, здатний виробляти 260 кінських сил. Мотор відповідає екологічним стандартам Євро-6. У парі з силовим агрегатом працює 8-ступінчаста автоматична трансмісія.

У списку доступного устаткування оновленого позашляховика Kia Mohave 2016 модельного року значиться: система моніторингу «сліпих» зон; система попередження про фронтальне зіткнення; система кругового огляду; система попередження про зміну смуги руху і багато іншого.

Як і в момент офіційної прем’єри оновленого позашляховика Kia Mohave, зараз так і неясно, чи з’явиться посвіжілий автомобіль на інших ринках.

Джерело