Kia Rio отримає 180-сильну версію

Корейська компанія розробить нову «заряджену» версію хетчбека Rio, яка отримає в назві суфікс GT

Новинка вийде на ринок в 2018 році і стане прямим конкурентом Ford Fiesta ST. Про це з посиланням на джерела всередині корейської компанії повідомляє видання Autocar.

Розробкою Kia Rio GT займеться колишній глава спортивного підрозділу BMW M Альберт Бірманн. Автомобіль стане частиною «гарячої» лінійки корейської марки, яка буде включати в себе моделі Pro cee’d GT і Optima GT. Будь-які офіційні технічні подробиці про новинку не наводяться, однак за попередньою інформацією новий «хот-хетч» отримає 1,6-літровий турбомотор потужністю близько 180 к.с.

Новий Kia Rio GT буде побудований на новій платформі, яка також ляже в основу звичайного Kia Rio, вихід якого запланований на 2017 рік. Очікується, що нова архітектура дозволить знизити масу моделі і поліпшити їздові характеристики. При цьому інтер’єр і мультимедійна система Rio переживе кардинальні зміни, які інсайдери називають не інакше як «квантовим стрибком». Що ж до двигунів звичайного Rio, то лінійка буде досить широкою і буде починатися з літрового трьохциліндрового мотора.

Подальші подробиці про майбутні Kia Rio і Kia Rio GT не повідомляються.