Китайський авторинок поставив черговий рекорд

Незважаючи на світову рецесію і спад місцевої економіки, автомобільний ринок Китаю, в цьому році, показав черговий рекорд продажів, зберігши за собою звання найбільшого, пише Vnews.

Китайський авторинок на початку року встиг поставити черговий рекорд. Так, продажу пасажирських автомобілів в Китаї за підсумками січня збільшилися на 9,3% — до рекордних 2,23 мільйона штук. При цьому китайський авторинок зберіг за собою звання найбільшого в світі.

Що до продажів конкретних брендів, то реалізація легковиків General Motors в Китаї в січні цього року зросли на 7,3% і склали рекордні 421 023 машини. Volkswagen і його спільні підприємства теж показали найкращий результат за всю історію присутності в Китаї: продажі виросли майже на 14% і досягли 400 100 автомобілів.

За прогнозом СААМ, в 2016 році зростання китайського ринку продовжиться і складе близько 6% до минулого року, коли в Піднебесній продали 21,14 мільйона машин. Таке зростання продажів спостерігається після того, як китайська влада з жовтня 2015 року вдвічі знизили податок на покупку нових автомобілів з двигуном об’ємом до 1,6 л до кінця 2016 року.