Koenigsegg презентує в Женеві дві світові прем’єри

На Женевському автосалоні, компанія Koenigsegg збирається представити дві нові моделі своїх гіперкарів

Компанія була заснована ще в 2011 році, і займається випуском виключно суперпотужних гіперкарів, які хоч і коштують шалені гроші, все одно залишаються затребуваними на ринку автомобілів.

На сьогодні, компанія випускає вісім модифікацій своїх авто, які постійно модернізуються. Відмінною рисою цієї марки, є її унікальність і колекційність. Ще жодного разу автомобілі Koenigsegg не стали в серію через використання для їх виробництва високотехнологічних матеріалів з вуглецевого волокна і інших унікальних матеріалів, що не дозволяє запустити автомобілі в серію через складність їх виготовлення.

Слід зазначити, що основними покупцями цього бренду, через його ціни, є дуже заможні люди. Всі моделі бренду відрізняються підвищеною потужністю. Найслабший автомобіль компанії, має потужність в 960 кінських сил. Що ж до самого потужного, то модель Agera має потужність в 1360 кінських сил. І при цьому компанія постійно шукає можливість підвищити межу потужностного режиму. Розганяється він до сотні менше ніж за три секунди. І загалом, кожен автомобіль Koenigsegg має дивовижну керованість, яка зрівняється хіба що з гоночними болідами Формули-1.

Відзначимо, що автомобілі, які компанія буде показувати на виставці з неї вже не повернуться, оскільки були продані ще до випуску їх з конвеєра.

Джерело