Колишнім працівникам ДАІ загрожує позапланова перевірка

Національне агентство з питань держслужби перевірить законність призначень колишніх співробітників ДАІ в новостворені Регіональні сервісні центри МВС – колишні МРЕВ, пише «О Дороге«.

Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету Дмитро Добродомов, посилаючись на відповідь Нацагентства на його звернення.

Зокрема, він нагадав, що направив звернення після повідомлень громадян про те, що колишніх працівників ДАІ – інспекторів і старших інспекторів в областях перевели на посади у новостворені РБЦ без проходження необхідних конкурсів.

zvernnn

Натомість міністр внутрішніх справ Аваков переконував, що всі співробітники центрів пройшли переатестацію та конкурсний відбір.

«Отже, ми отримали два повідомлення, які суперечать один одному. Тому реагуючи на моє звернення про це, Нацагенство заявило, що проведе позапланову перевірку в Головному сервісному центрі МВС і з’ясує, як приймали на роботу колишніх даішників, чи не відбувалося при цьому порушення законодавства», – пояснив парламентарій.