Колишніх топ-менеджерів Porsche хочуть відправити до в’язниці

Стало відомо, що прокуратура Німеччини домагається арешту двох колишніх впливових співробітників Porsche (топ-менеджерів). Також від суддів вимагають, щоб виписали концерну штраф в розмірі 807 млн ​​євро.

Топ-менеджерів вирішили звинуватити в тому, що вони були ініціаторами спроби поглинання відомого концерну Volkswagen AG. Вони можуть сісти в тюрму і пробути там більше двох років.

Йдеться про колишнього СЕО концерну Венделін Відекінг, а також фінансового директора Холгер Хертеру. Причому їх адвокат вже назвав ці звинувачення абсурдними і запевнив, що такий суворий вирок точно не буде винесено.

Судді приймуть рішення у справі вже в наступному місяці.

Влада вважає, що в 2008 році концерн опублікував неправдиву інформацію і намагався організувати поглинання. Тоді представники Porsche раптово повідомили, що концерн заволодів 74,1% акцій Volkswagen і в найближчому майбутньому частка буде доведена до 75 відсотків. Відповідно, після цього почалося б поглинання концерну.

Ось тільки в результаті ця спроба виявилася невдалою. Скупивши акції Volkswagen, концерн «накопичив» безліч боргів і до того ж на ситуацію негативно вплинула світова фінансова криза. Так що вже Volkswagen успішно поглинув Porsche.
До того ж через дії концерну Porsche акції Volkswagen відразу подорожчали. Так що Volkswagen якийсь час вважався найбільшим за капіталізацією.

Джерело