Компанія Bugatti запустила зворотній відлік світової прем’єри суперкара Chiron

Компанія Bugatti Automobiles S.A.S. запустила зворотній відлік світової прем’єри абсолютно нової моделі Bugatti Chiron. Виробник планує представити новинку 1 березня 2016 року, о 09:45 за центрально-європейським часом, пише Uincar.

Час біжить безповоротньо. Кожен новий день наближає нас до презентації наступника легендарної моделі Bugatti Veyron. Щоб підвищити градус, компанія запустила на офіційному сайті зворотний відлік, щоб рахувати дні, години та хвилини до моменту світової прем’єри справді видатного автомобіля — Bugatti Chiron.

За останні кілька місяців ми бачили прототипи майбутньої новинки, яка повинна встановити неймовірну кількість світових рекордів. Вже зараз ми знаємо, що новий серійний гіперкар Bugatti Chiron отримає безліч рішень від віртуальної моделі Vision Gran Turismo concept. Однак, як уже зазначили фахівці та експерти автомобільного ринку, нас чекає еволюційний автомобіль, ніж справжня революція!

Зараз відомо, що новітня модель Bugatti Chiron буде харчуватися від могутнього 8,0-літрового двигуна W16 з чотирма турбінами (з електричними нагнітачами), потужністю близько 1500 кінських сил при 1500 Нм крутного моменту. Очікується, що на розгін з 0 до 100 км/год французька новинка зможе прискорюватися за 2,2 секунди, а її максимальна швидкість складе близько 290 миль на годину (467 км/ч).

Незважаючи на те, що компанія ще не представила нову модель, більше 100 чоловік вже оформили попередні замовлення на новий гіперкар Bugatti Chiron. Ходять чутки, що автомобіль має стартовий цінник близько 2,19 мільйона доларів. З величезним нетерпінням чекаємо світової прем’єри екстремальної новинки.