Компанія Lamborghini доставила до Гонконгу рідкісний екземпляр моделі Sesto Elemento

Італійський виробник спорткарів Lamborghini відправив перший екземпляр рідкісного Sesto Elemento своєму клієнтові в Гонконг. Як передають сьогодні європейські ЗМІ, автомобіль вже доставлений, пиши Uincar.

Нагадаємо, що вперше світова прем’єра Sesto Elemento відбулася по ходу Паризького автосалону в 2010 році. Відразу після дебюту спорткар обзавівся величезним успіхом, завдяки чому Lamborghini заявила про намір створити двадцять екземплярів машини.

У прес-центрі компанії відмовилися давати будь-які офіційні коментарі по примірнику, проданому мільйонерові з Гонконгу, але все ж відомо, що спорткар являє собою монокок з вуглецевого волокна і посиленого вуглецевого пластикового кузова. Інженерна група компанії продовжила роботу на видалення «зайвої ваги» суперкара, і додала карбонові колісні диски, сучасні стеклокерамические композитні патрубки.

Під капотом Sesto Elemento розташований 5,2-літровий силовий агрегат V10. Максимальна потужність двигуна досягає 562 «коней». На відміну від інших суперкарів, машина є прекрасна співвідношенням сили до ваги.