Компанія Renault розширює виробництво Logan і Sandero в Ірані

Днями прийшла новина від компанії Renault, яка зацікавила громадськість. Справа в тому, що компанія вирішила розширити виробництво своїх моделей. І не де-небудь, а в Ірані, з якого тільки недавно зняли економічні санкції, пише Uincar.

Компанія розширює виробництво таких автомобілів як популярний Logan і новіший Sandero. Крім того, Renault збирається розширити лінійку автомобілів, доставивши до Ірану ще пару новинок. У їх число входить і новенький Kwid.

За повідомленнями з представництва компанії, її керівництво має протягом місяця приїхати в Іран, для підписання довгострокового контракту, з концерном Pars Khodro, яке буде функціонувати як спільне підприємство та іранської території.

Раніше Renault вже працювало з Тегераном, на території якого до цих пір знаходиться її філія, який також працює в спільному підприємстві з Pars Khodro, яке було засноване ще в 2004 році. Засновниками СП є компанія Renault і іранська компанія IDRO. Але коли країні оголосили економічну блокаду, безліч підприємств закрилося, а зарубіжні компанії вивели свої активи з країни.

Ще в минулому році, компанія Renault почала серійний випуск моделі Sandero, а вже в цьому зважилася на розширення свого виробництва.