«Короткий» седан Volkswagen Polo: більше ніяких секретів

Опублікована інформація, яка розкриває, яким буде новий компактний седан німецької марки

Компанія Volkswagen розробила новий компактний седан, призначений для ринків країн, що розвиваються. Новинка під назвою Ameo буде представлена ​​публіці на індійському автосалоні Auto Expo, але фотографії та характеристики новинки доступні вже зараз.

Нинішній седан Polo побудований на подовженій платформі однойменного хетчбека, але при цьому чотирьох- і п’ятидверна машина не мають жодної спільної кузовної деталі. А ось Volkswagen Ameo — це теж седан, але представляє собою п’ятидверку європейського зразка, до задньої частини якої «прибудований» невеликий багажник. У результаті, «Амео» коротше, ніж трёхоб’ёмний «Поло» відразу на 40 сантиметрів!

ebef9508807fea5ce18bebf5dc7042b3_orig

Як зазначає «Авторевю», звичайний Polo / Vento довжиною 4 390 мм по індійським нормативам є повнорозмірним легковим автомобілів і обкладається високим акцизом, тоді як для машин коротше чотирьох метрів місцева влада запровадила пільгову акцизну ставку — 12% замість 24-27%.

Салон «Амео» отримав від вихідного хетчбека. Двигуни — 3-циліндровий атмосферник 1.2 MPI (75 к.с.) і турбодизель 1.5 TDI (90 к.с.), притому для мотора на важкому паливі можна замовити 7-ступінчастий «робот» DSG. Виробництво новинки буде налагоджено на заводі, розташованому безпосередньо на території Індії, притому за межами цієї країни така машина не з’явиться.