Кросовер Cadillac XT5 2017 отримав американський цінник

Компанія Cadillac офіційно оголосила про те, що кросовер XT5 2017 модельного року в квітні надійде в продаж на території Сполучених Штатів Америки за ціною від 38 тисяч 995 доларів (+995 доларів за доставку). Вседорожник, який в компанії називають однією з найважливіших моделей бренду, нагородили стильним зовнішнім виглядом з визначними радіаторними гратами, оточеними оптикою унікальної форми.

cadillac-nazval

Продовження висококласного стилю можна побачити в салоні Cadillac XT5 2017 — тут можна зустріти істотно поліпшене оформлення інтер’єру з більш якісними матеріалами та сучасним дизайном. Конкретної інформації про оснащення автомобіля від виробника поки не надходило. У салоні варто очікувати появи шкіряних крісел і елементів оформлення, виконаних з алюмінію, вуглепластика і дерева.

Під капотом кросовера розташується 3,6-літровий V6, здатний видавати 310 «коней» і поєднується з новою восьмишвидкісною автоматичною трансмісією. Повний привід буде пропонуватися як опція. Покупці, які готові віддати 62 тисячі 500 доларів за топовий XT5 Platinum, отримають кросовер з системою приводу на всі колеса в якості стандартного обладнання.