Lexus — несподіваний сюрприз у Детройті

Головною прем’єрою Lexus на автосалоні в Детройті стало велике купе LС 500

Дизайн сучасних Lexus у багатьох викликає питання, але факт залишається фактом — ці машини стали виділятися із загального потоку. Вони яскраві і привабливі. І нове купе зроблено в тому ж фірмовому стилі.

Та і в салоні LC 500 виявився найсучаснішим — тут використаний новітній мультимедійний комплекс, який в майбутньому з’явиться на всіх моделях компанії. Які «фішки» він буде в себе включати — поки загадка.

Ну а під капотом LC 500 коштує 5,0-літровий V8, який зустрічався і на інших моделях компанії. Він видає 467 к.с., причому привід передається тільки на задню вісь через 10-ступінчасту автоматичну коробку передач. Так що розраховувати на рекорди швидкості, маючи під капотом «всього» близько 450 «кобил», не варто — на ринку є великі купе і потужніший. Однак не треба забувати, що LC 500 напевно буде лише основою. І в майбутньому з’являться потужніші машини (наприклад, LC F, який видаватиме вже 600 або навіть більше «коней» — «Лексус» саме буквою F позначає свої найшвидші версії).

bcf6fecbf459f9be8ed708f4864b319d_orig

Крім того, LC 500 побудований на новій платформі, яка відрізняється від старої більш низьким центром ваги, зрушеним ближче до центру місцем водія і майже ідеальною развесовкой — 52:48. Плюс, купе отримало легкий вуглепластиковий дах, композитну підлогу багажника і безліч інших рішень, які повинні знизити масу автомобіля. Іншою стала і підвіска, яка, як запевняють інженери, дозволить наблизити керованість великого чотиримісного LC 500 до … Porsche.