Маленький японський семимісцевий кросовер: Фото

Компанія Toyota готується оновити популярну на азіатських ринках модель Rush

Toyota Rush — не найпопулярніший автомобіль в країнах СНД, якщо не вважати, звичайно, регіони Далекого Сходу. Тим часом у країнах Азії цей невеликий кросовер користується стійким попитом, а в окремих країнах на кшталт Індонезії та Малайзії навіть пропонується в семимісцевому варіанті. А незабаром там з’явиться і оновлена ​​версія моделі, фотографії якої вже встигли викласти в мережу фотошпигуни.

Як повідомляє портал IndianAutosBlog, машина отримає зміни, стандартні для подібного рестайлінгу. Наприклад, у моделі поміняється передня і задня оптика, з’являться інші бампери, інші колісні диски, а на капот буде наноситися червона смуга. Крім того, у моделі з’являться нові варіанти забарвлення кузова.

Як і раніше, в Індонезії та Малайзії Toyota Rush буде пропонуватися як в 5-місному, так і в семимісцевому варіанті. Перша версія буде називатися Rush G, в той час як семимісних версій буде цілих дві — Sportivo Ultimo і Sportivo 7.

А ось в технічному плані змін чекати, швидше за все, не доведеться. Автомобіль як і раніше буде оснащуватися 1,5-літровим 107-сильним двигуном в поєднанні з 5-ступінчастою «механікою» або 4-ступінчастим автоматом.