Maserati Елтона Джона піде з молотка

Як і слід було очікувати, цей Maserati Quattroporte V зібраний в 2005 році на замовлення сера Елтона Джона є далеко не простим Quattroporte. Автомобіль забарвлений в зелений (Verde) колір і забезпечений щедрою кількістю додаткових опцій. Спорткар навіть оснащений розважальною системою для задніх пасажирів з DVD-плеєром, екраном, стерео навушниками, CD-чейнджером, пультом дистанційного керування і можливістю підключення ігрової консолі.

17538

Інші додаткові аксесуари включають рукавички, набір інструментів, автомобільний чохол, шкіряний лоток для ключів і вітальний лист, адресований Елтону Джону, з невикористаної карткою цілодобового доступу до сервісу Master Lifestyle. Салон машини може похвалитися прекрасною світло-коричневої (Cuoio) шкіряною оббивкою і обробкою рожевим деревом.

Під капотом Maserati Quattroporte V розташований 4,2-літровий двигун, який виступає в парі з автоматичною коробкою передач. Пробіг автомобіля 45 061 км, пройшов недавно технічне обслуговування і знаходиться в дуже хорошому стані. Він буде проданий 19 березня на аукціоні в Уорікшір. Планована виручка становить £ 15 000 — £ 17 000.

Джерело