Mini Clubman отримав систему повного приводу

Розсекречена нова повноприводна модифікація універсала

Компанія Mini офіційно представила повнопривідну версію універсалу Clubman під назвою ALL4. Перший публічний показ новинки відбудеться в квітні 2016 року на Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку.

Система повного приводу ALL4 працює за схемою, схожою з тією, що застосовується на BMW 2 Active Tourer: тут використовується електрогідравлічна багатодискова муфта в приводі задньої осі. Також автомобіль отримав електронну імітацію міжколісних блокувань. У свою чергу блок управління системи повного приводу отримує сигнали від електроніки, відповідальної за систему стабілізації. Завдяки цьому автомобіль розподіляє більшу тягу на ті колеса, що мають краще зчеплення з дорогою.

У США Mini Clubman ALL4 можна буде замовити з одним з двох турбомоторов: 1,5-літровим бензиновим агрегатом, що розвиває 135 к.с., що працює в парі з 6-ступінчастою механікою або з 8-ступінчастою АКП, а також з 2,0 літровим агрегатом, розвиваючому 192 к.с. і тільки з 8-ступінчастим «автоматом». У першому випадку автомобіль буде здатний набрати швидкість 60 миль на годину (96 км / г) за 9,3 секунди і розвинути 201 км / год максимальної швидкості, а в другому час розгону до 96 км / год складе 6,6 секунди, а максимальна швидкість — 225 км / г.

А от у Європі Mini Clubman ALL4 можна буде отримати тільки з дволітровими моторами: бензиновим 192-сильним і дизельним, що розвиває 190 «конячок». У першому випадку моделі буде покладена 6-ступенча механіка або 8-ступінчастий «автомат», а в другому — тільки автоматична трансмісія. Розгін дизельного повнопривідного «Клабмена» з місця до «сотні» займе 7,2 секунди, а максимальна швидкість складе 222 км / г.